Comarch ERP Optima w chmurze

Sytuacja związana z pandemią Koronawirusa COVID-19 zmusza wiele firm do przedefiniowania swojego modelu biznesowego i sposobu prowadzenia działalności. Tradycyjny model zarządzania na wiele tygodni może nie wystarczyć. Już dzisiaj firmy szukają nowych sposobów obsługi klientów a także możliwości nowej formy pracy zdalnej. W trendy widoczne na rynku doskonale wkomponowuje się biznesowy model pracy zdalnej opartej na rozwiązaniach Chmurowych Comarch.

Firmy poszukują nie tylko rozwiązań które umożliwią prace zdalną ale także takich, które w założeniu są bezawaryjne. Przeniesienie odpowiedzialności za niezawodność oprogramowania na dostawcę to dla wielu klucz na przetrwanie. Tak wytrwale budowane relacje z klientami dzisiaj muszą przenieść się na relacje wyłącznie online. Powtarzane jak mantra hasło #zostań w domu można przedefiniować na #zostań w domu pracowniku. Jeśli dodatkowo pracownik zostanie wyposażony w odpowiednie narzędzia umożliwiające prace zdalną wówczas zapewnimy bezpieczeństwo nie tylko sobie i swoim bliskim, ale również damy firmie szanse na przezwyciężenie tego trudnego okresu.

Comarch ERP Optima w chmurze

Rozwiązanie chmurowe to nic innego jak program w wersji abonamentowej. Na co dzień wielu z nas korzysta z całego mnóstwa aplikacji ułatwiających codzienną aktywność. Praktycznie każdy dostawca wyposaża swoje oprogramowanie w aplikację. Której zadaniem jest jeszcze łatwiejszy dostęp do używanego programu. Tak samo jest z rozwiązaniami chmurowymi Comarch. Decydując się na Comarch ERP Optima w chmurze użytkownik otrzymuje link dostępowy, a następnie w wygodny sposób może korzystać z programu instalując aplikacje Comarch Optima SaaS. Dzięki takiemu modelowi pracy każdy pracownik firmy z dowolnego miejsca na ziemi może się zalogować do programu. Co ważne Comarch Optima w wersji chmurowej jest na bieżąco aktualizowana. Jest to rozwiązanie zarówno bezawaryjne jak i zawsze aktualne z bieżącymi przepisami.

Pobierz demo

Zapoznaj z cennikiem

Umów na zdalną  prezentacje 

Comarch ERP Optima – CRM

Przenoszenie aktywności do chmury to również budowanie  nowego typu relacji oraz nowa forma podziału obowiązków i przydzielania zadań w firmie. Dzięki wbudowanemu w program narzędziu COMARCH Optima CRM mamy możliwość definiowania zdań dla siebie jak i podległych pracowników. To również narzędzie do kontaktu wewnątrz firmy. Każdy pracownik może wpisać zadanie i podejrzeć na jakim jest etapie. Używając Comarch ERP Optima CRM w chmurze mamy możliwość koordynowania pracy całych zespołów. Comarch CRM daje bowiem nieograniczone możliwości począwszy od ułatwienia pracy pracownikom telemarketingu aż na księgowej kończąc.

Comarch ERP Optima –OCR

Kolejnym takim rozwiązaniem ułatwiającym pracę zdalną jest bez wątpienia Comarch OCR. Mówiąc najprościej rozwiązanie umożliwiające przenoszenie dokumentów – faktur w formie skanu bezpośrednio do programu Comarch ERP Optima. Rozwiązanie doceniane zarówno przez firmy a głównie biura rachunkowe. Dzięki rozwiązaniu Comarch OCR faktury zaczytywane są do programu Comarch ERP Optima. Nie ma konieczności ręcznego ich wprowadzania. Wystarczy przeskanować dokument lub przesłać go w formie PDF. W każdym momencie oryginał dokumentu jest dostępny
i można go przesłać do klienta.

Zobacz szkolenie

#Zostań w domu i pracuj na Comarch Optima

Dzisiaj nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo potrwa sytuacja związana z pandemią. Jakie będą jej skutki. Ważne jest jednak to aby szukać nowych modeli biznesowych dla siebie, pracowników i klientów. W służbie mogą nam pomóc nowe technologie. Być może dla wielu przedsiębiorców będzie to czas wyhamowania i przedefiniowania funkcjonowania firmy. Czas uzbrojenia się w nowoczesne narzędzia, dzięki którym praca będzie możliwa. Taki właśnie model proponuje Comarch i rozwiązanie Comarch ERP Optima w chmurze.

Umów na zdalną prezentacje