Nowy wymiar usług z Comarch OCR

Nowy wymiar usług z Comarch OCR

A gdybyśmy zamiast ręcznego wpisywania dokumentów dali naszym klientom możliwość bezpośredniego przenoszenia papierowych faktur do programu księgowego. Czy takie rozwiązanie jest możliwe. Oczywiście. Teraz dzięki usłudze Comarch OCR każdy dokument można zaczytać i przenieść bezpośrednio do COMARCH ERP Optima.

Nowa usługa Comarch OCR to niewątpliwa gratka dla użytkowników systemów COMARCH. Dzięki rozwiązaniu można za pomocą skanera wprowadzić papierowy dokument do programu księgowego COMARCH ERP Optima. Co więcej usługa Comarch OCR rozpoznaje numer dokumentu, NIP Kontrahenta a także stawki VAT. Potrafi zmienić zeskanowany obraz na tekst.

Uspokajamy największych sceptyków. Ręczne wprowadzanie dokumentów do programu trwa od kliku do kilkunastu minut dla Comarch OCR to zaledwie sekunda. Co ważne aplikacja uczy się na bieżąco. Raz wprowadzony dokument zostaje zapamiętany i przy następnej takiej operacji Comarch OCR zapamięta kontrahenta oraz stawki zaszeregowania. Jeśli posiadamy dokumenty w formie PDF lub JPG można je bezpośrednio przenosić do usługi Comarch OCR. Te, które mamy w wersji papierowej przenosimy za pomocą skanera.

O szczegółach rozwiązania COMARCH OCR opowiada Tomasz Homel – dyrektor produkcji oferty MSP. Zapraszamy!!!